Домой Телепрограмма

Телепрограмма

ПОНЕДЕЛЬНИК 12.11.18

06.00«МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
06.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
07.00«Разбудильник»
09.00«РТН Подробности»
09.40«Почемучки»
10.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30«Көкейтесті сұхбат»
11.00«Өмір ағымы»
13.00 Телехикаясы «Bapker»
14.00«ПроАгро»
14.30«Это моя жизнь »
15.00«Территория происшествий»
15.10Танымдық бағдарлама«ZERDE»
16.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30«Өмір тынысы»
17.00«Көкейтесті сұхбат»
17.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
18.00«Өмір ағымы»
19.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30«Қазақстан байтақ өлке»
20.00«РТН» Информационная программа
20.30«Дело №»
20.50Танымдық бағдарлама«Hello Balapan»
21.10 Телехикаясы «Bapker»
22.00«РТН» Информационная программа
22.30«Неизведанный Казахстан»
23.00«Өмір ағымы»
00.00«ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20«Территория происшествий»
00.30 Телехикаясы «Bapker»
01.30Ән көңілдің ажары

ВТОРНИК 13.11.18

06.00«ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
07.00«Разбудильник»
09.00«РТН» Информационная программа
09.30«Почемучки»
10.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30«Көкейтесті сұхбат»
11.00«Өмір ағымы»
13.00 Телехикаясы «Bapker»
14.00«Дело №»
14.10«Рухани жаңарту»
14.40«Қазақстан байтақ өлке»
15.00«Территория происшествий»
15.10Танымдық бағдарлама«ZERDE»
16.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30Танымдық бағдарлама«Hello Balapan»
17.00«Көкейтесті сұхбат»
17.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
18.00«Өмір ағымы»
19.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30«ГЕРОИ РЯДОМ»
20.00«РТН» Информационная программа
20.30«В ладу с природой»
21.00 Телехикаясы «Bapker»
22.00«РТН» Информационная программа
22.30«Неизведанный Казахстан»
23.00«Өмір ағымы»
00.00«ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20«Территория происшествий»
00.30 Телехикаясы «Bapker»
01.30Ән көңілдің ажары

СРЕДА 14.11.18

06.00«ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
07.00«Разбудильник»
09.00«РТН» Информационная программа
09.30«В ладу с природой»
10.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30«Көкейтесті сұхбат»
11.00«Өмір ағымы»
13.00 Телехикаясы «Bapker»
14.00«ТУҒАН ЕЛ»
15.00«Территория происшествий»
15.10Танымдық бағдарлама«ZERDE»
16.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30Танымдық бағдарлама«Hello Balapan»
17.00«Көкейтесті сұхбат»
17.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
18.00«Өмір ағымы»
19.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30«Қылмыстық іс №»
20.00«РТН» Информационная программа
20.30«Это моя жизнь »
21.00 Телехикаясы «Bapker»
22.00«РТН» Информационная программа
22.30«ГЕРОИ РЯДОМ»
23.00«Өмір ағымы»
00.00«ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20«Территория происшествий»
00.30 Телехикаясы «Bapker»
01.30Ән көңілдің ажары

ЧЕТВЕРГ 15.11.18

06.00«ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
07.00«Разбудильник»
09.00«РТН» Информационная программа
09.30«Неизведанный Казахстан»
10.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30«Көкейтесті сұхбат»
11.00«Өмір ағымы»
13.00 Телехикаясы «Bapker»
14.00Танымдық бағдарлама«Hello Balapan»
14.20«Қылмыстық іс №»
14.30«В ладу с природой»
15.00«Территория происшествий»
15.10Танымдық бағдарлама«ZERDE»
16.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30«Почемучки»
17.00«Көкейтесті сұхбат»
17.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
18.00«Өмір ағымы»
19.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30«Маленькие путешествия по родному краю»
20.00«РТН» Информационная программа
20.30«ПроАгро» (каз.)
21.00 Телехикаясы «Bapker»
22.00«РТН» Информационная программа
22.30«Это моя жизнь »
23.00«Өмір ағымы»
00.00«ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20«Территория происшествий»
00.30 Телехикаясы «Bapker»
01.30Ән көңілдің ажары

ПЯТНИЦА 16.11.18

06.00«ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
07.00«Разбудильник»
09.00«РТН» Информационная программа
09.30«ПроАгро»
10.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30«Көкейтесті сұхбат»
11.00«Өмір ағымы»
13.00 Телехикаясы «Bapker»
14.00«В ладу с природой»
14.30«Неизведанный Казахстан»
15.00«Территория происшествий»
15.10Танымдық бағдарлама«ZERDE»
16.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30«Қазақстан байтақ өлке»
17.00«Көкейтесті сұхбат»
17.30Танымдық бағдарлама«ZERDE»
18.00«Өмір ағымы»
19.00«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30«Өмір тынысы»
20.00«РТН» Информационная программа
20.30Танымдық бағдарлама«Hello Balapan»
21.00 Телехикаясы «Bapker»
22.00«РТН» Информационная программа
22.30«Маленькие путешествия по родному краю»
23.00«Өмір ағымы»
00.00«ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20«Территория происшествий»
00.30 Телехикаясы «Bapker»
01.30Ән көңілдің ажары

СУББОТА 17.11.18

06.00«ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30«Ағайша Исағұлова — » Көкпар » атты шығармашылық кеші »
08.30«Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
09.00«РТН» Информационная программа
09.30«В ладу с природой»
09.50«Почемучки»
10.00«ТУҒАН ЕЛ»
11.00«Это моя жизнь »
11.30«Рухани жаңарту»
12.00«Творческое представление ARTiKO»
12.50«Неизведанный Казахстан»
13.30«Неизведанный Казахстан»
14.00Айгүл Қосанованың «Айдыны шалқар аққумын»
15.30«ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
16.00«ПроАгро» (каз.)
16.30«Өмір тынысы»
17.00«Неизведанный Казахстан»
17.30«Бұл менің өмірім»
18.00«Қазақстан байтақ өлке»
18.30Стамгазиев Рамазан«Айттым сәлем сағынып. »
20.00«РТН Подробности»
20.50«ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
21.20«Маленькие путешествия по родному краю»
21.40Ескендiр Хасанғалиев« Жасай бер қазақ.»
00.00«ПАНОРАМА НЕДЕЛИ»
01.00Ән көңілдің ажары

ВОСКРЕСЕНЬЕ 18.11.18

06.00Телебағдарлама«Когам жане айел»
06.30«Қазақстан байтақ өлке»
07.00«Егізім. Әділ мен Дананың ән кеші »
09.00«Неизведанный Казахстан»
09.30«Неизведанный Казахстан»
10.00«Казахстан байтақ өлке»
10.20«Неизведанный Казахстан»
10.50«В ладу с природой»
11.10«Почемучки»
11.20«ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
12.00«ПроАгро» (каз.)
12.30«РТН Подробности»
13.20«Это моя жизнь »
14.00Ернар Айдар«Жарай ма анши»
16.00«Күміс көмей жезтаңдай әнші »
17.00«Это моя жизнь »
17.30«Неизведанный Казахстан»
18.00«Неизведанный Казахстан»
18.30«Творческое представление ARTiKO»
19.30«Рухани жаңарту»
20.00«Маленькие путешествия по родному краю»
20.30«Неизведанный Казахстан»
21.00«ТУҒАН ЕЛ»
22.00«Қазақстан байтақ өлке»
22.30«Өмір тынысы»
23.00Алашұлы тобы «Бізбен бірге»
00.00«МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
01.00Ән көңілдің ажары