Домой Телепрограмма

Телепрограмма

ПОНЕДЕЛЬНИК 19.06.17

06.00 «Өмір тынысы»
06.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
07.00 «Разбудильник»

С 09.00 до 12.00 ПРОФИЛАКТИКА

12.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Это моя жизнь»
13.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
14.00 «ПроАгро» (каз.)
14.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
15.00 «Территория происшествий»
15.10 «Қоғам және әйел»
15.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
16.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
17.00 «Көкейтесті сұхбат»
17.30 Өмірқұл Айниязовтың «Жұмыр жердің жұмағы» атты ән кеші
19.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30 «Қазақстан байтақ өлке»
20.00 «РТН» Информационная программа
20.30 «Дело №»
20.50 «Торговый дом»
21.10 «Неизведанный Казахстан»
21.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.00 «РТН» Информационная программа
22.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
23.00 «Өмір ағымы»
00.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20 «Территория происшествий»
03.00 Ән көңілдің ажары

ВТОРНИК 20.06.17

06.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
07.00 «Разбудильник»
09.00 «РТН» Информационная программа
09.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
10.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30 «Көкейтесті сұхбат»
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Время Шелкового Пути»
13.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
14.00 «Дело №»
14.10 «Неизведанный Казахстан»
14.40 «Торговый дом»
15.00 «Территория происшествий»
15.10 «Қазақ халқының салт дәстүрлері»
15.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
16.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
17.00 «Көкейтесті сұхбат»
17.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
18.00 «Өмір ағымы»
19.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30 «ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
20.00 «РТН» Информационная программа
20.30 «КРАСОТА — Light»
21.00 «Имею Право»
21.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.00 «РТН» Информационная программа
22.30 «В ладу с природой»
23.00 «Өмір ағымы»
00.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20 «Территория происшествий»
03.00 Ән көңілдің ажары

СРЕДА 21.06.17

06.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
07.00 «Разбудильник»
09.00 «РТН» Информационная программа
09.30 «В ладу с природой»
10.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30 «Көкейтесті сұхбат»
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Кино аймақ»
13.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
14.00 «КРАСОТА — Light»
14.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
15.00 «Территория происшествий»
15.10 «Қыран биікке самғайды»
15.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
16.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
17.00 «Көкейтесті сұхбат»
17.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
18.00 «Өмір ағымы»
19.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30 «Қылмыстық іс №»
20.00 «РТН» Информационная программа
20.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
21.00 «Жилищный вопрос»
21.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.00 «РТН» Информационная программа
22.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
23.00 «Өмір ағымы»
00.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20 «Территория происшествий»
03.00 Ән көңілдің ажары

ЧЕТВЕРГ 22.06.17

06.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
07.00 «Разбудильник»
09.00 «РТН» Информационная программа
09.30 «Неизведанный Казахстан»
10.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30 «Көкейтесті сұхбат»
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Жилищный вопрос»
13.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
14.00 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
14.20 «Қылмыстық іс №»
14.30 «В ладу с природой»
15.00 «Территория происшествий»
15.10 «Қоғам және әйел»
15.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
16.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
17.00 «Көкейтесті сұхбат»
17.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
18.00 «Өмір ағымы»
19.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30 «Это моя жизнь»
20.00 «РТН» Информационная программа
20.30 «ПроАгро» (каз.)
21.00 «Время Шелкового Пути»
21.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.00 «РТН» Информационная программа
22.30 «Шоппинг с комфортом»
23.00 «Өмір ағымы»
00.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20 «Территория происшествий»
03.00 Ән көңілдің ажары

ПЯТНИЦА 23.06.17

06.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
07.00 «Разбудильник»
09.00 «РТН» Информационная программа
09.30 «КРАСОТА — Light»
10.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10.30 «Көкейтесті сұхбат»
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Неизведанный Казахстан»
13.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
14.00 «В ладу с природой»
14.20 «Торговый дом»
14.40 «Время Шелкового Пути»
15.00 «Территория происшествий»
15.10 «Қазақ халқының салт дәстүрлері»
15.40 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
16.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
16.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
17.00 «Көкейтесті сұхбат»
17.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
18.00 «Өмір ағымы»
19.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
19.30 «Денсаулық»
20.00 «РТН» Информационная программа
20.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
21.00 «Кино аймақ»
21.30 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.00 «РТН» Информационная программа
22.30 «Шоппинг с комфортом»
23.00 «Өмір ағымы»
00.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»
00.20 «Территория происшествий»
03.00 Ән көңілдің ажары

СУББОТА 24.06.17

06.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»
06.30 Әнші сазгер Гауһар Әлімбекованың «Махаббат ордасы» атты шығармашылық кеші
08.20 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
09.00 «РТН» Информационная программа
09.30 «В ладу с природой»
10.00 «Денсаулық»
10.30 «Время Шелкового Пути»
11.00 «Қыран биікке самғайды»
11.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
12.00 «Жилищный вопрос»
12.30 «Имею Право»
13.00 «Кино аймақ»
13.30 «Неизведанный Казахстан»
14.00 Жадыра Арыстанова «Ақ баян» атты ән кеші
15.30 «ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
16.00 «ПроАгро»
16.30 «Бұл менің өмірім»
17.00 «7 ПЕРЕДАЧА»
17.30 «Өмір тынысы»
18.00 «Қазақстан байтақ өлке»
18.30 «Қазақ халқының салт дәстүрлері»
19.00 «Қылмыстық іс №»
19.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
20.00 «РТН Подробности»
20.50 «КРАСОТА — Light»
21.20 «Шоппинг с комфортом»
22.00 «ГЕРОИ РЯДОМ»
22.30 Әлішер Кәрімов «Бақытың өз қолында»
00.00 «ПАНОРАМА НЕДЕЛИ»
03.00 Ән көңілдің ажары

ВОСКРЕСЕНЬЕ 25.06.17

06.00 «АПТАЛЫҚ ШОЛУ»
07.00 «Жұлдызды әуендер»
09.00 «ПАНОРАМА НЕДЕЛИ»
10.00 «Торговый дом»
10.20 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
10.50 «В ладу с природой»
11.10 «ГЕРОИ РЯДОМ»
11.30 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
12.00 «ПроАгро»
12.30 «РТН Подробности»
13.20 «КРАСОТА — Light»
14.00 Абай Әбішев «Туған ел» шығармашылық кеш
16.00 «Қазақ халқының салт дәстүрлері»
16.30 «Бұл менің өмірім»
17.00 «Қыран биікке самғайды»
17.30 «Жилищный вопрос»
18.00 «Имею Право»
18.30 «Кино аймақ»
19.00 «Время Шелкового Пути»
19.30 «Неизведанный Казахстан»
20.00 «Шоппинг с комфортом»
20.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
21.00 «Қазақстан байтақ өлке»
21.30 «Өмір тынысы»
22.00 «Бақыттың жүрмін жолында» Сұлушаш Нұрмағамбетова
23.40 «ГЕРОИ РЯДОМ» (каз.)
00.00 «МУЗЫКА НАСТРОЕНИЯ»
03.00 Ән көңілдің ажары