USD 377.19
EUR 408.99
RUB 5.93

Телепрограмма

ПРОГРАММА с 03.02.20 по 09.02.20
_____________________________________________________________

03 февраля, понедельник

06.00 «Рухани Жаңарту»
06:15 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
06:25 «Кел, ойнайық» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН Подробности
09:40 «В ладу с природой»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Айналайын» Телехикаясы
13:40 «Жәдігерлер құпиясы»
14.00 «Отблески» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:25 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Айналайын» Телехикаясы
19:40 «Кең өлкенің кербез сыры»
20.00 РТН
20.30 «Дело №»
20:45 «Алау-mix»
21.00 «Бухта Филиппа» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Легенды эфира»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

04 февраля, вторник

06.00 «Рухани Жаңарту»
06:15 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
06:25 «Кел, ойнайық» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Дело №»
09:45 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Айналайын» Телехикаясы
13:35 «Hello, балапан» Көңілді ағылшын
13:40 «Жәдігерлер құпиясы»
14.00 «Отблески» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:25 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «В ладу с природой»
21.00 «Бухта Филиппа» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Легенды эфира»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

05 февраля, среда

06.00 «Рухани Жаңарту»
06:15 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
06:25 «Кел, ойнайық» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09.30 «Маленькое путешествие по родному краю»
10:45 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
14.00 «Отблески» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Қылмыстық іс №»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19:00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «Рухани Жаңарту»
20:45 «Алау-mix»
21.00 «Бухта Филиппа» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Легенды эфира»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

06 февраля, четверг

06.00 «Рухани Жаңарту»
06:15 «Hello, балапан» Көңілді ағылшын
06:25 «Кел, ойнайық» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Наша ретроспектива» «Дачные радости»
09:45 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
14.00 «Отблески» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:25 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «Маленькое путешествие по родному краю»
20:45 «Алау-mix»
21.00 «Бухта Филиппа» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Группа здоровья»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

07 февраля, пятница

06.00 «Рухани Жаңарту»
06:20 «Hello, балапан» Көңілді ағылшын
06:25 «Кел, ойнайық» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Рухани Жаңарту»
09:45 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
14.00 «Отблески» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:25 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Туған елдің түтіні» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «В ладу с природой»
21.00 «Әке серті» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Группа здоровья»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

08 февраля, суббота

06.00 «Өмір ағымы»
08.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
08:25 «Көкейтесті сұхбат»
09.00 РТН
09:30 «В ладу с природой»
10:00 «Ән салайық» Танымдық бағдарлама
10:25 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
10:30 «Қазақ даласының құпиялары»
11:00 «Өмір ағымы»
13.00 «Русское средство» Т/с
14:30 «Он саусақ» Танымдық бағдарлама
14:45 «Күлегеш»
15.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17:20 «Кең өлкенің кербез сыры»
17:40 «Он саусақ» Танымдық бағдарлама
17:50 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
18:00 «Ұлы даланың көне шаһарлары»
18:25 «Дәмдес болайық» Отбасылық оқиғалар
18:45 «Рухани Жаңарту»
19:00 РТН Подробности
19:45 «Алау-mix»
20.00 «Русское средство» Т/с
22.00 «Өмір ағымы»
00:00 «Твое кино» Реалити-шоу
00.30 «Три Товарища» Реалити-шоу
02.00 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу

09 февраля, воскресенье

06.00 «Кең өлкенің кербез сыры»
06.20 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
08:30 «Ән салайық» Танымдық бағдарлама
08:55 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
09.00 «Өмір ағымы»
11:00 «Он саусақ» Танымдық бағдарлама
11:15 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
11:20 РТН Подробности
12:00 «Маленькое путешествие по родному краю»
12:20 «Дәмдес болайық» Отбасылық оқиғалар
12:45 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
13.00 «Русское средство» Т/с
15.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17:00 «Қазақ даласының құпиялары»
17.30 «Өмір ағымы»
19:30 «Hello балапан» Көңілді ағылшын
19:35 «Дәмдес болайық» Отбасылық оқиғалар
20.00 «Русское средство» Т/с
22:30 «Әй, Жарайсың»
23.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
00.00 «Три товарища» Реалити-шоу
01.45 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу