Домой Телепрограмма

Телепрограмма

ПРОГРАММА с 24.06.19 по 30.06.19
_____________________________________________________________

24 июня, понедельник

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:35 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН «Подробности»
09:40 «В ладу с природой»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ұлы дала тұлғалары»
13:30 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
13.45 «Музыка – жүрек тiлi»
14.00 «Дальнобойщики» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Парыз» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «Дело №»
20:50 «Клип-концерт»
21.00 «Джокер» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Рухани Жаңарту»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

25 июня, вторник

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:35 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Дело №»
09:45 «Клип-концерт»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ұлы дала мұрасы»
13:30 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
14.00 «Дальнобойщики» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Сауат ашу»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Парыз» Телехикаясы
19:35 «Музыка – жүрек тiлi»
20.00 РТН
20.30 «Герои рядом»
20:45 «Алау-mix»
21.00 «Джокер» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «По следам музейных невидимок»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

26 июня, среда

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:35 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Маленькое путешествие по родному краю»
09:55 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
13:30 «Сана серпіні» Ток-шоу
14.00 «Дальнобойщики» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Қылмыстық іс №»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19:05 «Парыз» Телехикаясы
19:50 «Музыка – жүрек тiлi»
20.00 РТН
20.30 «В ладу с природой»
20:55 «Алау-mix»
21.00 «Джокер» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сүхбат»
00.00 РТН
00.30 «Герои рядом»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

27 июня, четверг

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:35 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Почемучки»
09:50 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ауыл — ел беcігі, мерейлі мекені»» Танымдық бағдарлама
13:30 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
14.00 «Дальнобойщики» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Сауат ашу»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Парыз» Телехикаясы
19:45 «Герои рядом»
20.00 РТН
20.30 «Маленькие путешествия по родному краю»
21.00 «Джокер» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сүхбат»
00.00 РТН
00.30 «Рухани Жаңарту»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

28 июня, пятница

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:35 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Рухани Жаңарту»
09:50 «Сауат ашу»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Герои рядом»
13:15 «Санамақ» Танымдық бағдарлама
13:35 «Сауат ашу»
13:50 «Музыка – жүрек тiлi»
14.00 «Дальнобойщики» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:30 «Көкейтесті сүхбат»
19.00 «Парыз» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «В ладу с природой»
21.00 «Медальон» Худ. фильм
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Герои рядом»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

29 июня, суббота

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:40 «Герои рядом»
07:05 «Күлегеш» Әзіл-сықақ бағдарламасы
07:25 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный фильм
07:40 «Әліппе» Оқыту бағдарламасы
08.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
08:25 «Көкейтесті сұхбат»
09.00 РТН
09:30 «В ладу с природой»
10.00 «Наша ретроспектива» «По следам музейных невидимок»
10:20 «Бауырсак»
10:40 «Герои рядом»
11:00 «Өмір ағымы»
13.00 Увлекательное путешествие по Европе «Опа, Европа»
14.30 «Маленькое путешествие по родному краю»
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
15.30 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17.30 «Сәтті күн» Шынайы шоу
18.10 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный фильм
18:30 «Сана серпіні»
19:00 РТН Подробности
19:40 «Алау-mix»
19:50 «Клип-концерт»
20.00 «Личный номер» Худ. фильм
22.00 «Өмір ағымы»
00.00 «Твое Кино» Реалити-шоу
00.30 «Три Товарища» Реалити-шоу
02.00 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу

30 июня, воскресенье

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06.40 «Герои рядом»
06:50 «Музыка – жүрек тiлi»
07:20 «Маленькие путешествия по родному краю»
07:40 «Күлегеш» Әзіл-сықақ бағдарламасы
08:00 «Әліппе» Оқыту бағдарламасы
08:20 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный
08:35 «Наша ретроспектива» «По следам музейных невидимок»
09.00 «Өмір ағымы»
11:00 «Бауырсак»
11:20 РТН Подробности
12:00 «Маленькое путешествие по родному краю»
12.30 «Кукушка» Худ. Фильм
14:30 «В ладу с природой»
14:50 «Клип-концерт»
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
15.30 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17.30 «Өмір ағымы»
19.30 «Музыка – жүрек тiлi»
20.00 «Гардемарины, вперед» Худ. Фильм
22.30 «Ауыл — ел беcігі, мерейлі мекені» Танымдық бағдарлама
23.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
00.00 «Дочь якудзы» Худ. Фильм
01.30 «Три товарища» Реалити-шоу
02.00 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу