Домой Телепрограмма

Телепрограмма

ПРОГРАММА с 28.10.19 по 03.11.19
_____________________________________________________________

28 октября, понедельник

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН «Подробности»
09:40 «В ладу с природой»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ұлы дала мұрасы»
13:20 «Зерде» Танымдық бағдарлама
13:50 «Сауат ашу» Обучающая программа
14.00 «Люди Шпака» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:25 «Сауат ашу»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Айналайын» Телехикаясы
19:45 «Сауат ашу» Обучающая программа
20.00 РТН
20.30 «Дело №»
20:50 «Алау-mix»
21.00 «Военная разведка: Западный фронт» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Со своим самоваром»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

29 октября, вторник

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Дело №»
09:50 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Рухани Жаңарту»
13:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
14.00 «Люди Шпака» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Сауат ашу» Обучающая программа
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Айналайын» Телехикаясы
19:45 «Сауат ашу» Обучающая программа
20.00 РТН
20.30 «Дачные радости»
21.00 «Военная разведка: Западный фронт» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Со своим самоваром»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

30 октября, среда

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Маленькое путешествие по родному краю»
09:50 «Сауат ашу» Обучающая программа
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ауыл ел – бесігі, мерейлі мекені» Танымдық бағдарлама
13:25 «Зерде» Танымдық бағдарлама
14.00 «Люди Шпака» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Қылмыстық іс №»
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19:05 «Айналайын» Телехикаясы
20.00 РТН
20.30 «Рухани Жаңартү»
21.00 «Последний бронепоезд» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Со своим самоваром»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

31 октября, четверг

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Дачные радости»
09:50 «Алау-mix»
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Ұлы дала тұлғалары» Танымдық бағдарлама
13:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама

14.00 «Люди Шпака» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Сауат ашу» Обучающая программа
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Айналайын» Телехикаясы
19:45 «Сауат ашу» Обучающая программа
20.00 РТН
20.30 «Маленькое путешествие по родному краю»
21.00 «Последний бронепоезд» Т/с
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Со своим самоваром»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

01 ноября, пятница

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:40 «Зерде» Танымдық бағдарлама
07.00 «Разбудильник»
09.00 РТН
09:30 «Рухани Жаңартү»
09:50 «Сауат ашу» Обучающая программа
10:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
10:30 «Көкейтесті сұхбат»
11:00 «Өмір ағымы»
13:00 «Рухани Жаңарту»
13:30 «Зерде» Танымдық бағдарлама
14.00 «Люди Шпака» Т/с
15.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
16.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
18:00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
18:20 «Сауат ашу» Обучающая программа
18:30 «Көкейтесті сұхбат»
19.00 «Айналайын» Телехикаясы
19:45 «Сауат ашу» Обучающая программа
20.00 РТН
20.30 «В ладу с природой»
21.00 «Особенности подлёдной ловли» Худ. фильм
23.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
23.30 «Көкейтесті сұхбат»
00.00 РТН
00.30 «Наша ретроспектива» «Со своим самоваром»
01.00 «Өмір ағымы»
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
05.15 «Сәтті күн» Шынайы шоу

02 ноября, суббота

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06:40 «Ауыл ел – бесігі, мерейлі мекені» Танымдық бағдарлама
07:00 «Музыка – жүрек тiлi»
07:15 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный фильм
07:30 «Бала тілі — бал» Танымдық бағдарлама
08.00 «Жаңалықтар» Ақпараттық бағдарламасы
08:25 «Көкейтесті сұхбат»
09.00 РТН
09:30 «В ладу с природой»
09:55 «Наша ретроспектива» «Baby гид»
10:15 «Дәмдес болайық» Отбасылық оқиғалар
10:45 «Сауат ушу» Обучающая программа
10:50 «Кибермен» Танымдық бағдарлама
11:00 «Өмір ағымы»
13.00 «Любить по-русски» Худ.фильм
14:30 «Бауырсақ» Танымдық бағдарлама
15.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17:00 «Сана серпіні» Ток-шоу
17:35 «Герои рядом»
18.10 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный фильм
18:30 «Рухани Жаңарту»
19:00 РТН Подробности
19:45 «Алау-mix»
20.00 «Одиночка» Худ. фильм
22.00 «Өмір ағымы»
00:00 «Твое кино» Реалити-шоу
00.30 «Три Товарища» Реалити-шоу
02.00 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу

03 ноября, воскресенье

06.00 «Музыка – жүрек тiлi»
06.40 «Герои рядом»
06:55 «Музыка – жүрек тiлi»
07:15 «Маленькое путешествие по родному краю»
07:30 «Ғажайыпстанға саяхат» Анимационный фильм
07:45 «Сауат ашу» Обучающая программа
08:00 «Бала тілі — бал» Танымдық бағдарлама
08:30 «Дәмдес болайық» Отбасылық оқиғалар
08:55 «Кибермен» Танымдық бағдарлама
09.00 «Өмір ағымы»
11:00 «Бауырсақ» Танымдық бағдарлама
11:20 РТН Подробности
12:00 «Маленькое путешествие по родному краю»
12.30 «Братья Гримм» Худ. Фильм
14:30 «Наша ретроспектива» «Baby гид»
15.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу
17.30 «Өмір ағымы»
19.30 «Рухани Жаңартү»
19:50 «Сауат ашу» Обучающая программа
20.00 «Уцелевший»» Худ. Фильм
23.00 «Сәтті күн» Шынайы шоу
00.00 «В тылу врага». Худ. Фильм
01.45 «Зеленая волна» Реалити-шоу
03.00 «Жүректен жүрекке» Шынайы шоу